Ознака: зоран заев лаже

Коментари Мислења

Кога и Владимир Путин му коментира на статус на Оливер Спасовски

Реакциите на социјалните мрежи не стивнуваат.Објавен е  и статус на актуелниот министер за внатрешни работи Оливер Спасовски. Ви го пренесуваме во целост. Почитувани граѓани од денска стапува во примена законската […]

Занимливости

Заев одликуван од лажен принц на Црна Гора

Принцот на Црна Гора-Стефан Чернетиќ, кој патем кажано самиот тврди дека е тоа“ го одликуваше премиерот на Р.Македонија, Зоран Заев во просториите на Владата. На својот официјален профил на Фејсбук […]

Вести Македонија

Едно ветувавте во кампања сега нешто тотално друго му порачаа на Зоран Заев Членовите на СДСМ од Иловица и Шутка

Ножот е дојден до коска и повеќе одолговлекувања и отстапки не може да има. Едно ветувавте во капања сега нешто тотално друго му порачаа на Зоран Заев  Членовите на СДСМ од […]