Ознака: Зоран Марјановиќ

Сцена

Ќе се зачудите колку новата девојка на Зоран Марјановиќ личи на Јелена

Зорана, новата девојка на Зоран Марјановиќ кој е единствен осомничен за убиството на Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, е иста како неа.Сличноста е речиси морбидна, се облекува исто, има црна коса со […]

Сцена

Се огласи Зоран Марјановиќ од затвор!

Зоран Марјановиќ со своите цимери од Централниот затвор наводно непрекинато секојдневно зборува дека не е крив и дека е уапсен поради политички причини.Како што пренесува српски Информер, затворските чувари кои […]

Сцена

Пресврт во убиството на Јелена: Не ја убил Зоран

Нов пресврт во истрагата за убиството на ѕвездата на Гранд, Јелена Крсмановиќ Марјановиќ. За пејачката чие убиство беше мистерија година ипол, конечно почна да се одмотува клопчето, а во затвор е […]

Сцена

Еве што ќе биде со ќерката на Зоран и Јелена

Еве што ќе биде со ќерката на Зоран и Јелена Малата Јана, ќерката на Зоран и Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, чија судбина беше незивесна, откако го приведоа татко и, останува дома. Центарот […]

Сцена

Најдобрата другарка на убиената Јелена призна што ѝ правел Зоран на пејачката

Најдобрата другарка на убиената Јелена прозборе за неа, за апсењето и односот со Зоран. Пејачката Нада Топчагиќ ја отвори душата:- Искрено шокирана сум, жал ми е за семејството, замислете да […]

Сцена

Уапсен Зоран Марјановиќ! Осомничен за убиството на Јелена Марјановиќ

Зоран Марјановиќ, сопругот на Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, која на 2. април беше убиена на насипот кај Борча во Црвенка, е во 30 дневен притвор за грозоморното убиство.Како што дознава српскиот […]

Сцена

Зоран Марјановиќ „одлепи“ по друга пејачка од Гранд

Зоран Марјановиќ, сопругот на убиената пејачка на Гранд, Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, при разговор со пријател, признал дека му се допаѓа пејачка на Гранд.Сопругот на ѕверски убиената пејачка со која има […]