Ознака: Зоран Милески- Кичеец

Вести

Пронајдени клучни докази за „Рекет“: Следуваат обвиненија и за перење на пари!

Во текот на утрешниот ден ќе биде поднесено обвинение за првиот дел од истрагата за случајот Рекет. По вештачењето на одземените предмети пронајдени се многу битни докази. -За осомничените за […]