Ознака: зоран ѓингиќ

Сцена

ТЕШКИ ДЕНОВИ ЗА ЦЕЦА: „Фрлете ја во самица со стаорци“

Испливаа во јавноста страшни детали од животот на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ.Некогашниот потпретседател на Владата на Србија, Чедомир Јовановиќ, во текот на акцијата „Сабја“ и вонредната состојба воведена во Србија […]