Ознака: Зорица Брунслик

Сцена

Двете ќерки и се бремени во исто време, едната е вистинска секс бомба: Ќе се препотите од овие фотографии на миленичката на Зорица Брунцлиќ

Веста дека ќерката на Зорица Брунцлиќ, Злата е бремена од пејачот Милош Вујановиќ, семејството ги израдува нова вест. -Тоа што е ново и ексклузивно е дека ние два пати годинава […]

Сцена

Ќерката на Зорица Брунцлик се мажи за познатиот пејач

Зорица Брунцлик открива дека нејзината ќерка Злата ќе му го каже „судбоносното ДА“ на пејачот Милош Вујановиќ овие денови. Прослава ќе има дури откако ќе се породи. – „Младите ќе […]

Сцена

Ги напушти Пинкови ѕвезди? Зорица неутешно плачела половина час па излегла од студиото

Во Пинковите ѕвезди  не може да се помине без драма. Многу натпреварувачи со својот настап ќе го натераат жирито да заигра. А еден настап ќе ја доведе Зорица Брунслиќ до солзи. […]

Сцена

Се МРАЗАТ, а ќе седнат една покрај друга: Оваа пејачка пристигнува во жирито на „Ѕвездите на Пинк“ и нема да добие ниту ДЕНАР, а ќе ѝ го загорчи животот на КОЛЕШКАТА!

Продукцијта овие денови интензивно преговара со Весна, а пејачката наводно без премногу  размислување се согласила да учествува во „Ѕвездите на Пинк“, доколку Пинк и ја прости казната од 50. 000  […]