Ознака: Ибра

Меѓународен фудбал

Анчелоти смета дека Ибра не заслужил црвен картон

Тренерот на Пари Сен Жермен, Карло Анчелоти е незадоволен и покрај победата на неговиот тим на „Местаља“ со 2:1, во првиот осмина финален натпревар во Лигата на шампиони.Пари Сен Жерман, […]