Ознака: игор којиќ

Сцена

Северина веќе не крие дека брачниот кревет и е празен- по овој доказ фановите се уверија дека таа се развела од Игор Којиќ

Повеќе од јасно е дека Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ повеќе не се заедно. Медиумите иако со месеци шпекулираат, доказите ги нижат самите Северина и Игор. Овој пат Северина […]

Сцена

По Инстаграм драмата помеѓу Северина и Игор веќе се е јасно: Којиќ сподели фотографија и потврди, „ова не се мери со лајкови“

Долго се зборуваше дека во бракот на Игор и Северина не цветаат рози, па во еден момент и се отследиле еден со друг на социјалните мрежи. После разните приказни дека […]

Сцена

Игор Којиќ потврди: Северина се разведува од сопругот

Српските медиуми веќе некое време „шушкаат“ дека Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ се разведуваат. Овој пат медиумите објавија дека Игор направил нешто што само додава бензин во огнот на […]

Сцена

После гласините дека се разведува, оваа фотографија кажува сè за односот помеѓу Северина и Игор

Северина со својата најнова објава ги демантираше озборувањата за проблемите во бракот со Игор Којиќ. Пејачката објави нивна заедничка фотографија на која Игор ја бакнува во чело и во описот […]

Сцена

Северина Којиќ го прослави својот 47. роденден и првиот милион на Инстаграм во кругот на семејството и најблиските пријатели. Не ја криеше радоста по повод уште една година во низата на својот живот, а како старее изгледа се подобро. Гордо ги дуваше свеќичките на роденденската торта во прегратка на својот сакан маж Игор Којиќ и славеше со своите пријатели.

Северина Којиќ го прослави својот 47. роденден и првиот милион на Инстаграм во кругот на семејството и најблиските пријатели. Не ја криеше радоста по повод уште една година во низата […]

Сцена

Се ближи крајот на кариерата на Северина, за се е виновен ТОЈ

Северина Којиќ ги откажала последните три концерти, а според пишувањата на српските медиуми, и нејзиниот настап за Денот на жената на Златибор доживеал целосен крах. Наводно пејачката продала само 120 […]

Сцена

По сите шпекулации за разводот, Северина и Игор првпат заедно во јавност

Пејачката Северина Којиќ периодов има големи причини за радување. Имено, неодамна таа го издаде својот нов албум кој ја освои публиката. Кога станува збор за нејзиниот приватен живот, во последно […]