Ознака: играорци

Македонски фудбал

Играорците приредија спектакл на отворањето на Суперкупот!

Град Скопје моментално е центарот на светот, поради европскиот Суперкуп на УЕФА меѓу екипите на Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед.УЕФА ѝ ја додели довербата на Македонија, а нашата земја се […]