Ознака: изглед

Сцена

Сандра Африка си го смени личниот опис, многумина не го препознаа лицето на пејачката

Српската пејачка е позната по тоа што ретко експериментира со својот изглед, но овој пат речиси го привлече целото свое внимание околу себе. Имено Сандра Африка не ја смени својата […]

Сцена

Популарната пејачка „уловена“ во необично издание, вишокот килограми си го прави своето…

Познатата пејачка Кели Кларксон ковија што во 2002-та година победи на американски идол, денес целосно е сменета. Кели Кларксон, одредено време беше во центар на јавноста, а сега била фотографирана […]

Сцена

Нема шминка, ниту фризура, а најмалку фотошоп- кога ќе ја видите Карлеуша во ова издание пред суд нема да ја препознаете

Српската пејачка Јелена Карлеуша денеска се појави на суд, а сите она што го зборуваат е дека пејачката никој никогаш не ја видел во вакво издание. Пејачката освен истакнувањето на […]

Сцена

Ана Николиќ: „ Не ми е до с*кс, а ме „мува“ тип подобар од Бред Пит, а јас плачам поради рецепционер“

Пејачката Ана Николиќ предизвика огромно внимание во јавноста со својот физички изглед. Трансформацијата од „буцка“ во „манекенка“ не е единственото што се пишува и се зборува со месеци, туку и […]

Сцена

Катарина во елегантно издание заедно со својот син во парк: Доби позитивни коментари за изгледот, но и за мајчинството

Топ-моделот и манекенка, Катарина Ивановска, заедно со својот син Вања присуствувала на „Скопје лајт арт дистрикт“ – фестивалот на светла кој деновиве се одржуваше во Скопје. Манекенката и овојпат успеа […]

Сцена

Заработуваше по милион долари од епизода на „Пријатели”, сега не се препознава

Метју Пери, најпознат како Чендлер Бинг од серијата Пријатели, го прослави својот 51 роденден. Во екот на неговата слава, тој добиваше милион долари по епизода, а жените му се фрлаа. […]

Сцена

Кога нема шминка и филери – еве како реално изгледа убавицата на Роналдо, Џорџина

Џорџина Родригез и Кристијано Роналдо веќе подолго време се на одмор, а постојано споделуваат фотографии од луксузната јахта каде што се наоѓаат со своите деца и пријателите. Манекенката Џорџина Родригез […]

Здравје

“Ја испробав диетата што ја користела Адел да изгуби тежина. Сега и никогаш повеќе!”

Рејчел Мартин, новинарка за списанието „Body and Soul“, се обиде да ја држи таканаречената диета „Sirtfood“, со која пејачката Адел неодамна изгуби тежина и ја промени својата линија. Резултатите беа видливи, […]