Ознака: изглед

Фото

Не би ја препознале: Погледнете како изглeда денес Шехерезад од „1001 ноќ“

Берѓузар Корел (родена на 2 септември 1982 во Истанбул) е турска театарска и филмска актерка.Средното училиште го завршила во Star College. Дипломирала на универзитетот Мимар Синан. Најголема слава има достигнато […]

Сцена

Изненадување во „Ѕвездите на Гранд“: Повеќе ништо нема да биде исто!

Новата сценографија за 11. сезона на „Ѕвездите на Гранд“ целосно е сменета и изгледа најгламурозно досега. Направена е во облик на ѕвезда и на секој од шесте краци се наоѓа […]

Сцена

ВИДЕО: Погледнете како изгледа чуениот Ѕверка од серијата „Сексот и градот“ по 18 години!

Прочуеното момче на Кери Бредшо, Ѕверката од серијата „Сексот и градот“ по кого девојките лудуваа, денеска е вистински маж во години.Неговиот изглед ќе ве изненади, бидејќи не е ни приближно […]