Ознака: изглед

Сцена

Пејачката драстично го промени изгледот: Ви се допаѓа ли “новата“ Емина?

Пејачката Емина Јаховиќ на социјалните мрежи предизвика хаос со објавата на која се гледа дека ја променила бојата на косата. Јаховиќ откри дека станала русокоса поради снимањата на спотот за […]

Сцена

Џенифер Лопез првпат во јавност без перика, вака изгледа со својата природна коса

Папараците ја фотографирале Џенифер Лопез како заминува на тренинг, но овој пат во потполно различно издание. Имено, таа првпат во јавност се појави без својата перика, односно ова е првпат […]

Uncategorized

Облините веќе не се во мода: Еве кон каков изглед тежнеат сè повеќе жени

По толку години во кои владееше трендот на изразени облини и фигури слични на тие што ги има Ким Кардашијан, работите добиваат целосен пресврт. Новиот тренд диктира малку поразлични пропорции. […]

Сцена

Tајната на изгледот на фаталната Моника Белучи – Еве што има на нејзиното мени

Ден 1 Појадок: 150 мл природен јогурт со јаболко Ручек: 200 грама говедско месо, 200 грама зелена салата од зеленчук со 1 лажичка маслиново масло, едно парче пченкарен леб Вечера: […]

Сцена

Фановите фрапирани од нејзиното старо лице: Славната пејачка облече плетен фустан, а сите гледаа во нејзините „свиснати“ г*ли гради

Славната пејачка Селин Дион (51) во последно време не престанува да шокира со својот изглед и модни комбинации. Истото се случи и овој пат кога предизвика бура од реакции појавувајќи […]

Нега и убавина

Погледнете ја нејзината неверојатна трансформација на задникот и целото тело која ги запрепасти луѓето на Инстаграм

Теси Коузоукас имала мисија откако ја родила својата ќерка, а тоа е да ослабне 23 килограми кои ги добила во текот на бременоста. 22-годишната млада мајка и деловна жена имала […]