Ознака: изглед

Сцена

Популарната српска пејачка во неочекувано издание: Два дена не се пресоблекла, а шета и со маска на лицето – Полгледнете

Некогаш атрактивната и најпосакувана пејачка Ана Николиќ, денес има на себе неколку килограм повеќе и се чини како да не води сметка за својот физички изглед. Пред неколку дена папараци […]

Сцена

Пред 15 години ја освои јавноста со “дивиот танц” и победи на Евросонг, а еве како Руслана изгледа денес

Во 2004 година, на Евросонг во Истанбул победи претставничката на Украина, Руслана, со песната “Wild Dance”. Пејачката ја освои Европа со својата песна, но и со препознатливата кореографија, а овој […]

Сцена

Без грам Фотошоп: Носи конфекциски број 44, а еве како изгледа во бикини

Еден од најпознатите плус-сајз модели на светот неодамна ги рекламираше своите нови костими за капење. Таа е една од ретките манекенки која не дозволува нејзините фотографии да бидат уредувани и […]

Сцена

Анџелина Џоли има само 40 килограми и последици од стрес

Нејзиниот изглед е страшен, холивудска ѕвезда Анџелина Џоли се придржува на „луда“ диета и сега има само 40 килограми. Мегапопуларната актерка не може да се препознае. Иако во последните десетина […]

Сцена

На Инстаграм стомачни мускули, а во реалноста латино дивата изгледа поинаку

Латино дивата често објавува фотографии од своето извајано тело на социјалните мрежи, но во реалноста работите не изгледаат баш така. Џенифер Лопез сликана е на плажа во текот на романтичниот […]

Занимливости

КАКО ДА НЕ СТАНУВА ЗБОР ЗА ИСТАТА ЛИЧНОСТ: Беше најгрдата невеста во светот, а денеска од нејзиниот изглед ќе се шокирате

Пред 8 години свадбата на оваа Русинка беше главна тема, кога фотографија од венчавката протече во јавноста, а луѓето започнаа да ја навредуваат на лична основа поради нејзиниот физички изглед […]

Сцена

Се сеќавате на Ана Бебиќ од „Операција Триумф“: Поради момчето си ја упропасти кариерата и се ишиша ќелава, денес изгледа вака

Пејачката Ана Бебиќ долги години беше далеку од очите на јавноста иако нејзината кариера започна да и оди во нагорна линија откако се прослави во музичкото шоу „Операција Триумф“. Имено […]

Сцена

Попуштил ботоксот или годините си го прават своето: Изгледот на Северина ги шокираше сите

Пејачката Северина Којиќ (46) се појавила на премиерата на првата хрватска комедија од иднината „Последниот Србин во Хрватска“ во придружба на својот сопруг, Игор Којиќ (31). Сопружниците инаку имаат помали […]