Ознака: излетал од коловозот

Македонија

“Пасат“ излетал од коловозот на Скудрински мост

Вчера во 08:15 часот било пријавено дека на регионалниот пат Маврови анови- Дебар на Скудрински мост, Б.А.(32) од Р.Албанија управувајќи патничко моторно возило “Фолксфаген Пасат“ со албански национални ознаки излетал […]