Ознака: Инстаграм

Сцена

Потполно се ПОВЛЕЧЕ: Еве што стори Костадин по раскинувањето со Анастасија

Синот на Терзиќ и ќерката на Анастасија неодамна ја прекинаа љубовната врска.Прекинoт на врската на Анастасија Ражнатовиќ и Костадин Терзиќ привлече големо внимание во јавноста, па синот на Ѕвездан Терзиќ […]

Технологија

После 6 години Инстаграм конечно ја додаде функцијата која сите ја сакаа!

Една од работите кои  убедливо најмногу ги  нервираше корисниците на Инстаграм  е недостатокот за зумирање на фотографиите, но се чини дека компанијата конечно одлучила да ги послужа молбите на своите […]

Сцена

СЀ СЕ СЛУЧИ ПРЕД ОЧИТЕ НА ЌЕРКА МУ: Ацо Пејовиќ за малку ќе се удавеше!

Пејачот Ацо Пејовиќ објави на Инстаграм видео како нурка со својата ќерка Ива. Тој во моментов престојува со семејството на Халкидики и ужива во одморот.Во видеото е прикажано како тој […]

Сцена

ЛЕТАЛЕ ПЕРДУВИ НА СИТЕ СТРАНИ: Фановите ја нападнале Рада Манојловиќ поради овој фустан!

Атрактивната пејачка Рада Манојловиќ е позната по беспрекорната линија, но нејзиниот стил не им се допаѓа на многумина.Со последната објава на социјалните мрежи само потврдила дека не се разбира баш […]

Сцена

Синот на Сара Џесика Паркер има алергија: Лекот што му го спаси животот поскапе за 260 долари. Еве што порачала актерката!

Сара Џесика Паркер, попозната како Кери Бредшо од серијата „Секс и град“, до скоро беше заштитно лице на еден бренд.Имено, станува збор за лек против алергија кој многумина спаси од […]

Сцена

НЕМА ДА ГИ ОДДЕЛИТЕ ОЧИТЕ ОД СЛИКАТА: Гоца Тржан го покажа мачето!

Пејачката Гоца Тржан на својот Инстаграм профил објави неодолива фотографија на која позира со својата сибирска мачка.Фотографијата ги воодушеви сите, а фановите на пејачката во коментарите пишувале: „Две мачки, не […]

Сцена

СЕКА АЛЕКСИЌ ДОБИ ПРИНОВИ: Објави фотографија на Инстаграм и ги разнежи фановите!

Пејачката Сека Алексиќ, која е во седмиот месец од бременоста, на Инстаграм објави фотографија на која се наоѓаат две кученца што пејачката ги вдомила и со кои ги воодушеви фановите.„Нив […]

Инстаграм

Се фотографирала гола со својот син, но не очекувала бурни реакции!

Јулија Прудко, поранешна новинарка која ја води ПР агенцијата во Москва постави фотографија на својот Инстаграм профил која предизвика многу бурни реакции кај граѓаните кои ја следат.Станува збор за фотографија […]

Сцена

НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Милица Тодоровиќ го смени личниот опис!

Една од најпопуларните пејачки на „Ѕвездите на Гранд“, Милица Тодоровиќ, ги изненади фановите кога на својот Инстаграм профил објави селфи.Милина не му одолеа на трендот, па со помош на апликацијата […]

Сцена

ЗОШТО ОВАА ФОТОГРАФИЈА ИМА НАД 350.000 ДОПАЃАЊА: Турскиот актер само го направи ова…

Турскиот убавец Бурак Озчивит со сосема едноставна фотографија за пола час доби неколку илјади, а сега веќе преку 350.000 допаѓања.А што направи? Само се насмевна и тоа беше доволно. Дамите […]