Ознака: Ирис Волф

Сцена

Борис Новковиќ демантира дека се разведува, ова е вистината за односот со убавата Ирис

По написите на медиумите дека се разведува од неговата сопруга Ирис Волф, која е 25 години помлада, се огласи и пејачот Борис Новковиќ. Тој на Фејсбук објасни дека не се […]

Сцена

Новковиќ чека дете од девојката која е помлада од него 27 години

Борис Новковиќ (50) чека дете со доста помладата манекенка Ирис Волф (23). -Тој најубав и најплеменит подарок на љубовта и двајцата навистина вистински го сакавме и благодарни сме што тоа […]