Ознака: искрено сочувство

Црна хроника

Навредите од Карлеуша беа само шоу: Вики Миљковиќ и изрази искрено сочувство за загубата

За време за музичкото шоу “Ѕвездите на Гранд“ пејачката Вики Миљковиќ често се расправа и трпи навреди од Јелена Карлеуша, но во реалноста се покажа дека тоа е само поради […]