Ознака: искуства

Љубов и секс

Овие работи за сексот морате да ги знаете до 40-тата година

Можеби мислите дека знаете многу работи за сексот, но би било добро да си го проверите своето знаење.Без разлика на возраста, многу жени всушност знаат малку, но со текот на […]

Живот

Зошто треба да трошите пари на искуства, а не на материјални нешта?

„Куќата е само местото каде што ги чувате вашите работи додека сте излезени за да купите уште повеќе работи.“ – Џорџ Калин Овој цитат одлично го доловува нашиот ироничен животен […]

Живот

„Зачнат сум за време на групњак“: Неверојатни исповеди на децата на порно актерките!

Велат дека не е лесно да се биде дете на позната личност, а што тогаш велат синовите и ќерките на порно актерките…Замислете само како изгледало нивното детство и колку ги […]

Видео

ВИДЕО: По*но ѕвездите ги открија најбизарните искуства – „ми нудеше 1.000 долари за да му го…“

Откако е измислена камерата, порно индустријата цути. Во денешно време таа е една од најбогатите гранки на филмската индустрија, а нејзините ѕвезди се познати и обожувани.Познатата порно компанија „Вуд Рокет“ […]

Занимливости

Стјуардеса која дала отказ предупредува: Не правете го ова во авионот!

Дали некогаш се имате запрашано по која цена што не смеете да правите во авион? Поранешна стјуардеса одлучила своите искуства да ги пренесе на социјалната мрежа Редит под корисничкото име […]

Видео

Никогаш повеќе нема да користите мобилен телефон додека возите откако ќе го погледнете ова видео

Ова видео сериозно ќе ве натера да размислите и во иднина да не го користите мобилниот телефон додека возите.За појаснување во видеото, млади луѓе признаваат дека користат мобилен додека возат […]