Ознака: исчезната

Сцена

Исчезна мајката на Тања и Лидија Кочовски, се бара помош!

Пред само неколку минути, познатата актерка Тања Кочовска на својот профил на Фејсбук објави фотографија од својата мајка Невенка Кочовска, за која како што вели, боледува од алцхајмерова болест. Сестрите […]