Ознака: итни седници

Вести

ВМРО ДПМНЕ се мобилизира: Свикани итни седници на сите општински комитети

ВМРО-ДПМНЕ свикува итни седници на Општинските Комитети на партијата во цела Македонија, објавува порталот Јавно.мк.Ова следува по информациите за обидот на СДСМ и ДУИ за редефинирање на Македонија, спротивно на […]