Ознака: кабриолет

Занимливости

107-годишен дедо ја вози 99-годишната вереница со својот кабриолет!

Џо Њумен (107) е еден од најстарите возачи во САД, а приказната за него неодамна стана вирална на социјалните мрежи. Жител од Сарасота, во Флорида, го привлекол вниманието откако на […]

Сцена

ЛУДИЛО: Карлеуша без маица во кабриолет низ Белград

Поп дивата Јелена Карлеуша објавила фотографија која за само еден час доби огромен број лајкови. Јелена за возење низ град одбрала интересен стајлинг, кој привлече големо внимание. Поп дивата Јелена […]