Ознака: кавадаречки мотоциклист

Живот

Тешко повреден кавадаречки мотоциклист

Во сообраќајна незгода која се случила кај Спомен-паркот „12 младинци“ во Моклиште кај Ваташа, Кавадаречко со тешки повреди се здобил 24 годишен мотоциклист од Кавадарци. – Сообраќајната незгода се случила […]