Ознака: кавга

Сцена

Првата сериозна кавга меѓу Александра и Филип – За што се работи?

Александра Пријовиќ, неколку месеци пред венчавката, закажала настапи, но не очекувала дека нејзиниот сопруг ќе побара од сопствениците на клубовите да ја запишат како госпоѓа Живојиновиќ, објавија српските медиуми. Брачниот […]

Избор на уредникот

Владимир Јачев до Антонијо Милошосли – ни ве гласам нит сакам очи да ви видам

Во својот статус на Фејсук реномираниот актер Јачев се обрати на Антонијо Милошоски револтиран од нејасните политики на партијата ВМРО-ДПМНЕ изразувајќи огромно незадоволство. Статусот го пренесуваме во целост.  – Антонио […]

Сцена

Инцидент во студиото: Ана го нападнала Раста поради девојка среде емисија!

Новопечениот брачен пар Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста, членови се на жирито во „Јас имам талент“, каде што се скарале поради еден кандидат.Продукцијата едвај успеа во паузата да ги […]

Видео

ВИДЕО: Гневни гости на хотел разбиле врата и нападнале пар поради бучниот секс

Надзорна камера сними интересна ситуација која се случила во хотел во градот Бејхај, Кина. Пар успеа да разбуди и да ги налути гостите на еден хотел со бучниот начин на […]

Сцена

„Смири се, ќе те претепам“: Зоран се дерел по Јелена, нови сведоци тврдат дека…

Во една популарна кафана, пред година дена, поточно на 24-ти мај минатата година, Јелена и Зоран имале расправија пред еден настап.Таа вечер, убиената српска пејачка имала закажан настап на сплав, […]

Сцена

Лукас и` кажа на Карлеуша дека е три пати попопуларен од неа, а таа ГО ЗАКОПА ВО ЗЕМЈА со одговорот!

Аца Лукас и Јелена Карлеуша се испокараа во последното издание од „Ѕвездите на Гранд“.Во новата епизода од „Ѕвездите на Гранд“, се појавија искри помеѓу Јелена Карлеуша и Аца Лукас, а […]