Ознака: камера

Љубов и секс

Облече хеланки, а во задниот џеб ја остави вклучена камерата од мобилниот

Оваа Инстаграм инфлуенсерка „уловила“ многу мажи како отворено гледаат во нејзиниот задник откако во задниот џеб од хеланките сокрила камера со која што снимила сè. Алексас Морган (24) од Мајами, […]

Технологија

HUAWEI P smart 2021 пристигна на македонскиот пазар со quad камера, стилски дизајн и батерија од 5000mAh

Најновиот смартфон на Huawei, базиран на AppGallery – Huawei P smart 2021, веќе е достапен на македонскиот пазар, со голем дисплеј, модерен изглед, одлична камера и моќна батерија, по прифатлива […]

Занимливости

Детенце следело онлајн настава, неговата мајка г*ла се прошета пред камерата

Поради пандемијата од Ковид-19 која што го зафати светот, а како превенција а со цел да се спреши ширењето на истата децата приморани се наставата да ја слушаат онлајн преку […]

Занимливости

Се воведуваат камери за откривање возачи кои користат мобилен додека возат

Дел од Австралија одлучила да стави крај на возачите кои користат мобилни телефони додека возат. За подобрување на безбедноста во сообраќајот, ќе бидат поставени камери со најнова технологија за препознавање […]

Занимливости

Татко ставил камери во куќата: Останал скаменет од страв кога видел што прави неговото дете

Еден човек одлучил да постави камери во својата дневна куќа во собата, а на нив видел нешто што не очекувал. Кога го видел однесувањето на својот син и тоа во […]

Занимливости

Изнајмиле стан, но брзо сакале да заминат: Забележале дека нешто чудно излегува од часовникот

Даг Хамилтон од Ирска останал во шок кога открил што се наоѓа во дигиталниот часовник во апартманот кој го изнамил со својата девојка во Торонто каде престојувале. Двојката по доаѓањето […]

Црна хроника

Фатени на дело: Безбедносната камера сними грабеж во Нептун во скопски Чаир

Филмски грабеж во Нептун во Скопје. Маскираните лица со себе носеле автоматски пушки.Со автоматски пушки влегле во продавница и го украле дневниот промет. Медиумот кој известува на албански јазик, Коха […]