Ознака: камера

Занимливости

Со подводна камера ја сними убавината под мразот во Охридското езеро

Не е познато кога е поубаво Охридското езеро во лето или зима.Не е познато кога е поубаво Охридското езеро во лето или зима. Локалните жители и туристи не можат да […]

Видео

Видео: Тајно ја снимала својата цимерка – Кога ја погледнала снимката имало што да види!

Полудела кога видела што направила нејзината цимерка… Секакви луѓе има денеска, а нејзината цимерка е вистински пример за тоа.  Ова е причината зошто треба постојано да ја заклучувате собата кога живеете […]

Видео

Се сомневал дека сопругата го изневерува и сакал да ја сними на дело: Зажалил од резултатот!

Велат дека секој маж има развиена интуиција и дека може да насети кога жената или девојката го изневерува.Овој маж сакал да биде сигурен во неверството на својата сопруга, па поставил […]

Видео

ВИДЕО: Забележал модринки по телото на детето и поставил камера. СЕ ИЗНЕНАДИЛ од снимката!

Тоа што на почетокот изгледа како вообичаена игра меѓу мајка и дете, за кратко време се претвора во сурово малтретирање во кое детето доживува тешки трауми.Мајката го дави, го фрла […]

Видео

Ќе ви го разубави денот: Погледнете како ова преслатко бебенце реагира на камерата!

Ова бебенце инстантно престанува со плачење кога забележува дека ја снимаат на камера.Но, и не само тоа. Се чини дека таа е воодушевена од себе. Па, се чини дека се […]

Видео

Играла игри во живо на нет, а потоа почнала да мастурбира. Имате среќа што не ја исклучила камерата

Дали  намерно  ја оставила камерата вклучена?Во  видеото  кое  стана вистинска атракција на интернет  се гледа млада девојка која   игра игрици во живо на интернет. Но во  еден момент девојката почнува […]

Видео

Видео за кое НЕМА ОБЈАСНУВАЊЕ: „Нешто“ ги фрла предметите на подот и НЕ е пријателски расположено!

Обидот да се провери наводно опседнатата куќа во Велика Британија заврши со снимка од која се заледува крвта.Што и да е, не е од овој свет и ги фрла садовите […]