Ознака: камера

Видео

ШОК ЗА ЕДЕН ТАТКО: Ја фати ќерка му како се соблекува пред камера, а потоа…

Ја фати ќерка му како се соблекува пред камера, а потоа…Шокантно видео кое завршува лошо за девојката која се соблекува пред веб камера се појави на интернет. Само што започна […]

Видео

Видео: Ако досега НЕ верувавте во ДУХОВИ, после ОВА ќе го промените мислењето!

Видеото е снимено на езеро покрај проколнатата тврдина Gwalior India.Ова видео веројатно е едно од најморбидните видеа за духови на интернет. Видеото е снимено на езеро покрај проколнатата тврдина Gwalior […]

Видео

Поставија камери бидејќи никој не им веруваше дека нивната мачка го прави ОВА!

Дали мачката се фатила во трактор? Можеби дишела хелиум? Никој не е сигурен што точно се случува. Но знаеме дека ако не го видите, нема да поверувате.Сепак, еве ја, фатена […]

Живот

Неговата сопруга починала. Две години подоцна, полицијата виде фотографии од венчавката и го забележа НЕЗАМИСЛИВОТО!

Ова е приказна за љубовта, загубата и неверојатната судбина. Само неколку дена пред свадбата на Дејв и Ерика Ласеј, на Ерика ѝ бил дијагностициран редок и агресивен облик на лимфом. […]

Видео

Се сомневал дека жена му го изневерува и поставил камера дома: Подобро да не го сторел тоа!

Се сомневал дека жена му го изневерува и поставил камера дома…Кога видел со кого има СЕКС, посакал да се убие! Понекогаш е подобро да се живее во незнаење! Погледнете за […]