Ознака: Камерон

Бавча

Заев не ја призна оставката на Камерон, најавени се протести во МУРТИНО против Брегзит

Лидерот на СДСМ Зоран Заев одлучно одби да ја прифати оставката на британскиот премиер Дејвид Камерон, кој утрово одлучи да се збогува со функцијата после успешниот референдум за излез на […]

Сцена

Фото: Камерон Дијаз се соблече за „Интервју“

Камерон Дијаз, позната холивидска актерка која минатата година наполни 40 години речиси целосно разголена се појави во новото издание на руското издание на списанието „Интервју“. Незините години воопшто не и […]