Ознака: Канје Вест

Сцена

Вест нема срам: Раперот на своите вработени им покажувал експлицитни видеа од Ким Кардашијан, имал само една цел

Раперот Канје Вест не запира со скандали, дури и ако губи пари од спонзорипоради неговото однесување. Така тој повторно се најде во центарот на скандалот, откако беше откриено дека јавно […]

Сцена

Ким Кардашијан пристигна дома во неверување, по шокантната средба со Канје Вест

Најпопуларната ријалити ѕвезда во светот, Ким Кардашијан (39) се врати дома откако во Вајоминг за прв пат го посети својот сопруг и претседателски кандидат на САД Канје Вест (43), откако […]

Сцена

Ја крие дијагнозата од семејството: Кардашијан тешко болна?

Засега не се знае  од што  болува познатата старлета која од јавноста се повлече  по травматичниот грабеж во  париз. Нејзииот сопруг на 21  ноември  доживеа нервен слом.Поради  нејзината дијагноза, раперот  […]

Сцена

Штом излезе од болница, Ким го откачи Канје

Канје Вест беше пуштен  од болница каде заврши минатата недела откако доживеа нервен слом, а дома го дочекаа уште лоши вести. Како што тврдат американските таблоиди, во неделите кои претходеа на […]

Сцена

Драма во семејството Кардашијан: Крадци упаднале и ѝ впреиле пиштол, ја врзале и…

Американската ријалити ѕвезда Ким Кардашиан синоќа е ограбена во Париз, откако две вооружени лица упаднале во нејзината хотелска соба и ја држеле на нишан подолго време…Според странските медиуми, крадците маскирани […]

Сцена

Се претходно паѓа во вода. Погледнете како сега изгледа Ким!

На концертот во  Мајами Ким Кардашијан како  секоја верна сопруга, го поддржала Канје Вест. Но  се лутел или  не, сосема ја засенила неговата појава. Сето внимание на медиумите било  насочено кон  […]