Ознака: Карла Бруни

Живот

Поранешната прва дама на Франција за стареењето: „На 50 години конечно стануваш жена“

Во пресрет на излегување на нејзиниот нов албум, поранешната прва дама на Франција и некогашен модел, Карла Бруни, дала интервју за „Вог“ во кое, освен за музиката, зборувала и за […]