Ознака: касандра

Сцена

Извајано тело и стомачни мускули – популарната Касандра денес има 46 години и понатаму изгледа како “бомба

Иако ја “гази“ петата деценија од животот, актерката има совршено извајано тело, а лице како три децении помлада девојка. Популарната венецуелска актерка, Кораиме Торес (46) доби голема популарност преку улогата […]

Сцена

Беше симпатичната Касандра, а денес е заводничка: Има 45 години и изгледа бомбастично

Венецуелската актерка, Кораима Торес која сега има 45 години, домашната публика ја запозна во 1997 година во серијата „Касандра“. Таа беше во главната улога на оваа популарна серија и ги […]

Сцена

Касандра заведува: Има 45 години и заведува во костими за капење

Актерката Кораима Торес, која се прослави со улогата на Касандра, секогаш изгледала убаво. Но, денес на своја 45-годишна возраст изгледа одлично. Таа позира во костим за капење додека ужива во […]

Сцена

Беше најголемата ѕвезда на латино сериите, а сега е секс бомба

Доколку го слушнете името Кораима Торес мала е веројатноста дека ќе се сетите за кого станува збор. Но, под името „Касандра“ таа беше вистинска ѕвезда.Актерката има 44 години, но по […]

Сцена

И на 44 години остава без здив: Касандра се соблече по гаќички и покажа повеќе отколку што треба!

И  во  петтата деценија Кореима Торес има неверојатна витка линија.Актерката Кореима Торес која се прослави  во улогата на Касандра во истоимената серија, во 44-та година од животот има витка линија […]

Сцена

Нејзината УБАВИНА нема рок на траење!

Има скоро 50 години, а изгледа неверојатно!Венецуелската актерка Кораима Торес (43) прочуената Касандра од истоимената серија, редовна е корисничка на социјалните мрежи, каде што на своите фанови им овозможува да […]

Сцена

Се сеќавате ли на Игнасио од Касандра? Нема да верувате каде завршил!

Игнасио или Луј Давид, како милувате, сигурно ви беше еден од омилените латино актери…Освалдо Риос го знаеме како двојната улога на близнаците во серијата Касандра. Освои многу женски срца… Но, […]