Ознака: Катарина Грујиќ

Сцена

Катарина Грујиќ не оди никаде без маска и заштитни ракавици, ама само да видите што носи преку нив…

Катарина Грујиќ се појави како гостинка на едно ТВ шоу во „фул опрема“: заштитни нараквици, маска и средство за дезинфекција.Здравјето на пејачката е на прво место, како и безбедноста на […]

Сцена

Српската пејачка која доживеа пекол видно ослабена излезе од болница – кога ќе и ги видите раните на рацете ќе занемете од болка

Српската пејачка Катарина Грујиќ денеска излезе од болница каде помина неколку дена поради јаката инфекција која ја доби на бубрегот. По нападите пејачката веднаш беше сместена во болница, а фановите […]

Сцена

„Ѕвездата на Гранд“ момчето ја однесе во Париз да го прослави роденденот, а таму доби верички прстен, ама изгледа саканиот го промашил моментот?

Пејачката и поранешна учесничка во “Ѕвездите на Гранд”, Катарина Грујиќ, поминаа неколку незаборавни денови во Париз. Нејзиното момче во Париз и организираше луксузна прослава на 27-ми роденден, но потајно тој […]

Сцена

Катарина се онесвести пред снимањето на спот: Причината треба да биде лекција за сите девојки кои се на диета

Атрактивната српска пејачка Катарина Грујиќ се соочила со здравствени проблеми откако ја променила исхраната поради желба да ослаби. Имено, Катарина се онесвестила напосредно пред снимањето на својот нов спот, откако […]

Сцена

Не ја поканија на свадба: Пријовиќ прозбори за Каќа Грујиќ!

Во медиумите се шпекулираше дека Александра Пријовиќ и Катарина Грујиќ не се поднесуваат . Александра Пријовиќ наскоро ќе се мажи со посинокот на Лепа Брена, Филип Живојиновиќ. Тие поканија многу […]

Сцена

Позната пејачка го покажа своето згодно тело во бикини

Катарина Грујиќ важи за една од најзгодните пејачки на естрадата во регионот. Овие денови таа ужива на летувањетона Јадранскиот брег, а таму ја искористи можноста да посети една од тамошните […]

Сцена

Ѕвезда на Гранд минува низ ПЕКОЛ: Популарната пејачка останала без глас!

Пејачката Катерина Грујиќ останала без глас поради проблеми со  грлотоПејачката Катарина Грујиќ има проблеми  со  грлото поради  што итно посетила доктор. Имено, Катерина постојано е зарипната во последните неколкунедели, едвај […]