Ознака: Катарина Радивојевиќ

Сцена

Катарина Радивојевиќ: Да ја гледаа Американците Зоне, ќе бев холивудска ѕвезда

Актерката открива колку и било тешко да постигне успех во Србија и зошто се уште не ја освоила Америка. Катарина радивојевиќ со години живее и работи во Лос Анџелес. Таа […]

Сцена

Катарина се огласи по обвинувањата дека нападнала колешка

Катарина Радивојевиќ реагираше на обвинувањата кои и ги упати продуцентот Горан Стаменковиќ. Тој тврди дека актерката добила отказ бидејќи на сет и удрила шлаканица на продуцентката.Актерката се најде во средина на […]