Ознака: катерина илиќ

Балкан

Животот на Катерина прерано згасна: Времето е мојот најголем непријател…

Катерина Илиќ (21), студентката која пред три месеци со својот потресе статус на Фејсбук ја расплака Србија, почина во својот дом во Крушевац.- Преку ноќ животот ми се претвори во […]