Ознака: кауч

Занимливости

Еве зошто групата од „Пријатели“ секогаш седеше на истиот кауч

Ве предизвикуваме: Иако најверојатно ги немате гледано со години, заземете удобно место на вашиот кауч и погледнете ги урнебесните 10 сезони на неповторливите „Пријатели“. Едно е сигурно, иако сега секој […]

Занимливости

Цимери купиле кауч за 20 долари: Се стаписале од тоа што го пронашле внатре!

Цимери од Њујорк, биле многу изненадени кога купиле на старо кауч за 20 долари, а во внатрешноста на истиот пронашле 40.000 долари.Поради тоа што бил многу неудобен, студентите решиле да […]

Видео

Купиле половен кауч, но не бил удобен: Го расекле и не можете да им поверуваат на сопствените очи!

Тројца студенто од Њу Јорк, купиле кауч од продавница за половни работи, за само 20 долари. Го внеле во станот, а потоа забележале дека има чудни нерамнини и не бил […]

Видео

ОДЛИЧНО ЗА СТУДЕНТИ: На прв поглед изгледа како обичен кауч, но погледнете што се случува за 12 секунди!

Совршен е за студенти, но одлично се вклопува и во останатите простории, посебно кога ќе ви дојдат гости.Доколку имате малку простор во собата, овој кауч е идеално решение. Совршен е […]