Ознака: кајакарство

Сцена

ФОТО: Познатите уживаат во кајакарство на Дојранско Езеро!

Плажата „Елем-турс“, која се наоѓа во центарот на Стар Дојран, ги доби првите кајакари.Станува збор за популарната брачна двојка Сања Николиќ и Слаткар, кои денес уживаа во убавините на познатата […]