Ознака: кајли миног

Вести

Кајли Миног и семејството ќе донираат 500.000 долари како помош за Австралија

Кајли Миног и семејството ќе донираат 500.000 долари како помош за Австралија. Не можејќи да го гледааат се она што се случува деновиве, како што беше известено, семејството на Кајли […]

Сцена

Славната пејачка неспристојно облечена се сретнала со принцот Вилијам

Славната пејачка Кајли Миног на еден настан во Лондон се сретна со принц Вилијам, а Интернет се вжешти од коментари на сметка на нејзиниот стајлинг. Кајли очигледно беше мошне возбудена […]

Сцена

ЖЕНИТЕ Ѝ ЗАВИДУВААТ: Идниот сопруг на Кајли Миног воодушеви со љубовна изјава!

Џошуа Сас, идниот сопруг на славната пејачка Кајли Миног, даде интервју во кое за прв пат прозборе за односот со својата избраничка. Инаку, тој има 28 години, а таа 48.Прашањето […]

Сцена

Легендарниот актер Жан Клод Ван Дам напушти интервју поради ОВА прашање!

Актерот Жан Клод Ван Дам напушти телевизиско интервју во Австралија, тврдејќи дека прашањата на водителот биле многу досадни.Ван Дам за „Канал 7“ изјавил дека е изморен од прашањата за некогашниот […]

Сцена

НЕ БИ ЈА ПРЕПОЗНАЛЕ ако помине покрај вас: Славната пејачка во издание во кое никогаш не сте ја виделе!

Вака денес изгледа најсексипилната „џебна венера“…Кајли Миног сега има 48 години, а некогаш била една од најсексапилните жени на светот. Секогаш е максимално дотерана и овакви фотографии, на кои е […]