Ознака: кеси

Занимливости

Цел живот погрешно ги користиме ќесите за мраз – еве како всушност се употребуваат тие

На социјалната мрежа Твитер се појави едно видео на кое девојка открива како правилно се користи ќеса за мраз. На снимката која го обиколи интернетот е прикажана едноставна метода со […]