Ознака: Кети Пери

Сцена

Кети Пери се породи! Она што го стори со Орландо Блум веднаш по породувањето го воодушеви светот

Кети Пери (35) го роди своето прво дете, девојче кое таа и нејзиниот свршеник Орландо Блум (43) го именуваа Дејзи Дов! Убавата пејачка се породи во средата, 25 август, а […]

Сцена

Има милиони а не сака да плати лежалка и јаде храна донесена од дома

Триесет и две годишната пејачка Кети Пери за кратко го остави микрофонот и го замени со пилешки копани приготвени дома.Ѕвездата која е на одмор во Италија за време на викендот […]