Ознака: Кејти Холмс

Мода

Модна катастрофа на холивудска актерка: „Зошто си облекла црн градник под бел фустан и хулахопки со сандали?“

Кејти Холмс на доделувањето на наградите „American Australian Association Art Awards“ во Њујорк, дошла во издание кое било апсолутен промашај. Долгиот бел фустан на актерката ѝ го открил едното рамо, […]

Сцена

Таа вреди 25 милиони долари, а секојдневно се вози со метро

Глумицата Кејти Холмс живее многу скромен живот и покрај нејзиниот статус, пари и слава. Неодамна папараците ја уловија во подземната железничка во Њујорк како се вози со метро и чита […]

Сцена

Холивудската миленичка без шминка изгледа страшно

Холивудската миленичка без шминка изгледа страшно 38-годишната милионерка Кејти Холмс која му беше сопруга на Том Крус, се појави во јавноста без шминка. Фановите едвај ја познаа 38-годишната милионерка Кејти Холмс […]