Ознака: кејт аптон

Сцена

И зборуваа дека е дебела, денес е прогласена за најсекси жена во светот

Актерката и манекенка Кејт Аптон е прогласена за најсекси жена на светот. Според изборот на магазинот „Максим“, Кејт е најсексапилна жена во светот. Манекенката истакнува дека за оваа ласкава титула […]

Сцена

Се покажа без фотошоп и ги разочара фановите

Манекенката и актерка Кејт Аптон важи за една од најпосакуваните жени. На насловните страници секогаш изгледа совршено, а како тоа изгледа пред фотошоп и доработка покажуваат неодамна објавените фотографии.Кејт се […]

Видео

СОКРИ СЕ , ОСВЕН ОБЛИНИТЕ! Една од најубавите жени во светот го поздрави светот во долна облека!

Американската манекенка и глумица Кејт Аптон се смета за жена која засекогаш го промени стандардот на женската убавина.Ќе признаете дека за “plus size” манекенките започна да се говори од релативно […]

Фото

Фото/Видео: Кејт Аптон, „НЕВЕРОЈАТНО СЕКСИ“

Кејт Аптон повторно „распали“ со својот сексипил, погледнете ја фото-сесијата на заводливата Кејт.Кејт Аптон повторно „распали“ со својот сексипил, погледнете ја фото-сесијата на заводливата Кејт.

Фото

Фото-галерија: „НЕЗАМЕНЛИВАТА“ Кејт Аптон

20-годишниот модел Кејт Аптон е вистинска секс-бомба на модните писти, секогаш има што да покаже, магнет за машката публика која едвај чека некоја нова фото-сесија од заводливата Американка. Ви ја […]