Ознака: Кис ми

Сцена

Измама на македонската музичка естрада – и ги зел парите и ја оставил без албум

Деновиве на социјалните мрежи е актуелна измамата што и се случи на пејачката Јулија која е вокал на добро позната група Кис ми. Таа се пожали на социјалните мрежи дека […]