Ознака: клеопатра

Нега и убавина

Кремата на Клеопатра: Направете домашна крема за лице која ја хидрира кожата, без штетни состојки

Денеска ви претставуваме рецепт за потполна природна крема за лице и тело која содржи сè што ѝ е потребно на вашата кожа за да стане помека, почиста, поубава и негувана. […]

Сцена

Борис Тадиќ во геј љубовен триаголник; Ги изгуби изборите поради клетва

Борис Тадиќ, поранешниот претседател на Србија, ги изгуби последните избори поради тоа што еден негов пријател, кој е заљубен во него, фрлил црна магија поради невозвратената љубов, тврди балканскиот пророк […]