Ознака: Клиниката за кардиологијано

Вести

Зоки Кичеец излегол од „Шутка“: Префрлен е на Кардиологија откако му се слошило

Зоран Милески или познат како Зоки Кичеец на 30.08.2019  попладне е пациент на Кардиологија, дознава 24 инфо. Кичеец заедно со Боки 13 се двајцата првообвинети во аферата „Рекет“. Кичеец е […]