Ознака: колекција

Издвојуваме

Колекцијата на венчаници White Ivy на Антонија Ристовска за невести што сакаат софистицираност, гламур и романтика

Македонската дизајнерка Антонија Ристовска преку фотосесија ја претставува новата колекцијата на венчаници наречена White Ivy 2018. Дел од нејзината линија Antonija Ristovska Bride, дизајнерката открива дека овие венчални креации се […]

Мода

Погледнете зошто девојките лудуваат по овој бренд на чевли

За сите љубителки на чевлите Louboutin, еве една одлична вест – пристигна новата есенска колекција за 2017. година.Доколку сте страсни љубителки на овој бренд, секако нема да бидете разочарани! Колекцијата […]

Мода

Наскоро излегува колекција на чевли во чест на Мерилин Монро

Сите девојки кои обожаваат pin up стил ќе ги воодушеви фактот дека наскоро ќе бидат во можност да купат чевли направени според омилените модели на славната Мерилин Монро. Како што […]

Мода

Чанти од H&M

Овие чанти на модниот бренд H&M се веќе апсолутен хит. Одлични се за есен и зима и лесни за комбинирање. Едноставни, практични но истовремено ќе внесат мала промена во вашиот […]