Ознака: коментари на Фејсбук

Вести

Бурни реакции на Фејсбук по селфито на Заев: „После ова ниеден Македонец нема да гласа за тебе…“

Поставената фотографијата на Фејсбук на лидерот на СДСМ Зоран Заев од арената „Филип Втори“ каде вчера Шкендија го одигра натпреварот против белгиски Гент, предизвика бурни реакција на социјалната мрежа. Граѓаните […]