Ознака: Компирови ќофтиња

Кулинарство

Компирови ќофтиња со топено сирење

ко обожавате компири, особено ќофтиња приготвени од компир, тогаш следните рецепт вреди да го пробате. Станува збор за компирови топчиња со фил од топено сирење и сланина, на кои дефинитивно […]