Ознака: концерт. ливерпул

Сцена

Цеца ги повикала фудбалерите на Ливерпул на својот концерт во Лондон!

Цеца Ражњатовиќ ги повикала фудбалерите на Ливерпул да дојдат на нејзиниот настап во Лондон. „Навистина ми е драго што прв пат настапувам во Лондон и ќе ми биде уште подраго ми […]