Ознака: копаоник

Сцена

Карлеуша и Душко не се заедно на Денот на вљубените: Еве со кого тој објави фотографија

Душко Тошиќ одредено време е во Белград, а деновите ги поминува со ќерките. Неговата сопруга Јелена Кралеуша никаде не се појавува со нив. Пред месец дена Душко беше на одмор […]

Сцена

Ослабел за неа: Најмалиот син на Брена уловен со новата девојка во ноќен клуб на Копаоник

Синот на Лепа Брена овие денови е на Копаоник каде времето го поминува во друштво на згодни девојки, а особено внимание привлече неговата нова девојка. Имено како што пишуваат српските […]

Вести

Руски скијачи се изгубиле на Копаоник: Спасувачите тргнале пеш и ги спасиле

Горската служба за спасување во текот на ноќта пронашла тројца руски скијачи кои се изгубиле на Копаоник. -До нив не можевме да дојдеме со санки поради непристапниот терен, затоа моравме […]