Ознака: кори за баклава

Кулинарство

Старинска баклава

1 кг кори за баклава 350 г ореви 200 г гриз 150 мл масло  2 кесички ванилин шеќер 150 г маргарин 1,5 кг шеќер 900 мл вода 1 лимон 1. Оревите се сечат долгнавесто и тенко, гризот се […]