Ознака: корпа

Видео

Професор рекол: „Погоди ја корпата“ и стана најголемата фаца на факултет!

Вини Форте е официјално најголема фаца на својот факултет.Вини се кладел со професорот, дека доколку ја погоди корпата на другата страна на амфитеатарот, сите студенти ќе добијат пролазна оцена на […]

Вести

Корпа за СЈО

Лидерот на ЛДП Горан Милевски познат по бледите настапи кои не оставиле никаков печат на работата на Собранието, вчера од говорницата се обиде да биде интересен со надеж дека граѓаните […]

Вицотека

Погледнете каква елегантна “корпа” си доби студентката од асистентот

Оваа девојка е толку очајна што успеа да добие “корпа” од професорот 🙂 Овој сеир ви го пренесуваме без превод, се со цел подобро доловување на моментот. Уживајте 🙂 Извор: […]