Ознака: Коста

Сцена

Дара Бубамара сподели фотографија во танга, а нејзиниот 10 годишен син ги запрепасти сите со неговиот коментар за неговата мајка

Познатата пејачка Дара Бубамара објави фотографија на својот Инстаграм профил со што ги излуди фановите. Имено станува збор за фотографија на која пејачката е облечена во бикини костим со танга, […]

Сцена

Еве како изгледа синот на Жељко и Јована Јаксимовиќ

Знаеме дека неодамна семејството Јоксимовиќ стана побогато за две деца, односно близначките Ана и Срна.Тоа не е прво дете на Жељко и Јована, бидејќи пред тие официјално да стапат во брак […]